İslami Oteller Yaygınlaşıyor

Artık mevsimlerinde sıcaklaşmasıyla birlikte eşinizle, çocuklarınızla veya arkadaşlarınızla bütün bir yılın yorgunluğunu atmak için tatil yerleri arıyorsanız islami otelleri tam anlamıyla istediğiniz tatili yapmanızı sizlere sunuyor.

İslami Oteller Yaygınlaşıyor

İnançlarınıza göre tasarlanmış olan muhafazakar otellerde herhangi bir gocunma hissi veya rahatsızlık duymadan ibadetlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin islami otellerde bulunan havuzlar, bay ve bayan olarak dışarıya kapalı şeklinde tasarlanarak tamamıyla islami şartlara göre ayarlanmıştır. İslamiyet açısından herhangi bir sorun yaşatmayan tasarımı ile müşterilerinden tam not almayı başarıyor.

Bodrum İslami Oteller

Birçok tatil severin ortak noktası hatta tatillerimizin merkezi yeri olan bodrumda, islami otellerde artık boy gösteriyor. İçerisindeki düzen ve dizayn ile İslami içeriğini yansıtarak müşterilerinin kendilerini en rahat şekilde hissetmelerini amaçlıyor. Kelimenin tam anlamıyla gelen müşterilerinin herhangi bir sorun yaşamadan islami içeriklerle birlikte dilediği gibi tatil yapabilmesini kendine amaç edinerek konaklayan bütün müşterilerine mükemmel bir hizmet sunuyor. Uçak kullanarak gelen müşterilerini otobüs servisler ile havaalanından alarak islami otellere yerleştirerek müşterilerinin memnuniyetini daha konaklama başlamadan kazanmaktadır. İşleyişinin tamamıyla islami değerler içerisinde olmasıyla aynı inançları paylaşan insanlar içerisindeki hem dini bütünlük sağlanıyor hem de yapılan ibadetlere çoklu katılım sağlanarak özgür olarak veya herhangi bir rahatsızlık hissetmeden ibadetlerini rahatlıkla yapabiliyorlar.

İslami Otellerin Faydaları

Eğer sizde otel içerisindeki ve tasarımındaki inançlara paralel bir tutum içerisindeyseniz ve eşinizle veya arkadaşlarınızla gittiğiniz tatilinizin dış etkenler tarafından hiç edilmemesini istiyorsanız islami otelleri seçebilirsiniz. Yanınızda bayan arkadaşlarınız vs. varsa içinizde herhangi bir şüphe olmadan rahatlıkla hareket edebilirsiniz. Ayrı ve dışarıya kapalı olan yüzme havuzları ile kendinizi çok rahat hissedebilirsiniz. İslamiyet içerisindeki birçok kurallara göre erkek ve kadının aynı yerlerde belli başlı konularda faaliyet göstermesi kesinlikle yasaktır. İslami oteller kendilerine bu tür kıstasları benimseyerek islami otellerin içerisine bu türlerde faaliyet gösterebilecek şekilde tasarlanmış olup İslami açıdan herhangi bir sorun teşkil etmeden müşterilerinin beğenisini kazanmaktadır. Bu tür kıstasları müşterilerine anlatınca birçok faaliyetlerin eksik kalması manasına gelmiyor. Sadece islami açıdan kusur bulunan, olmaması gereken birliktelikler engellenerek hizmet verilmektedir.

İslami Otellerin Fiyatları

İslami otellerin sağladığı iyi hizmet ve uygun fiyat ikileminde sağlıklı bir ilişki sağlaması islami otellerde konaklayan müşterileri de gayet memnun ediyor. Yaz sezonunun büyük bir bölümünde fiyatların yarı yarıya indirime girmesiyle islami oteller amacının daha çok para kazanmak olmadığını, sadece müşterilerinin sunulan hizmetlerden memnun kalmasını istemektedir. İslami otellerin bünyesinde barındırdığı bu oteller arasında azra resort hotel kendine de yer bulmuş durumdadır.

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2017, 16:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER