Cazip Kasko Tekliflerine Mutlaka Göz Atın!

Aracınızın kasko sigortası için çok daha az ödeme fırsatlarını kaçırıyor olabilirsiniz.

Cazip Kasko Tekliflerine Mutlaka Göz Atın!

Kaskodan önce yeterince araştırma yaptığınızdan emin olmalısınız. Çünkü sigorta firmaları oldukça farklı rakamlar sunabiliyor. Hangi sigorta firmasını tercih ettiğinize bağlı olarak ödemeniz gereken ücret de değişebiliyor. Bütçenize en uygun rakamlar eşliğinde ödeme yapabilmeniz için kasko tekliflerine bakın ve mutlaka detaylı bir araştırma yapın.

Bilmeyenler ya da ilk defa kasko sigortası yaptıracak olanlar için belirtelim; kasko sigorta paketleri artık oldukça esnek bir yapıya sahip. Araç sahiplerine çok sayıda farklı paket sunuluyor. Bununla birlikte seçilen paket üzerinde bazı değişiklikler yapılması da mümkün olabiliyor. Araç sahipleri diledikleri kasko paketinden istedikleri risklerin çıkarılmasını talep edebiliyor ya da gerekli gördükleri bazı risklerin seçtikleri pakete ilave edilmesini talep edebiliyor.

Ancak elbette bazı risklerin zorunlu olarak bu kasko paketlerinde bulunması gerekiyor. Yasalar gereği olması gereken bu risklerin çıkarılmasının mümkün olmadığını da belirtmek gerekir. Bu nedenle sadece fiyat araştırması yapmakla yetinmeyin. Aynı zamanda size esnek bir paket seçeneği sunan sigorta firmalarını tercih etmeye özen gösterin. Örneğin yaşadığınız bölgede sel riskinin bulunması durumunda kasko paketinize bu riski de ilave etmek isteyebilirsiniz.

Kasko Paketinizdeki Teminatları Kendiniz Belirleyebilirsiniz

Size sunulan pakette sel riski ile birlikte sizin gerek duymadığınız farklı risklerin de olmasını kabul etmek durumunda değilsiniz. Kısacası kaskonuzun tüm teminatlarını kendiniz belirleyebilirsiniz. Bu kadar esnek bir seçenek sunan sigorta firmaları varken, size sunulan ya da dayatılan bir kasko paketini tercih etmek zorunda olmadığınızı bilmenizde fayda var. Deneyimli firmalar çok daha uygun rakamlar sunabiliyor. Bu yüzden sizlere önerimiz tercihinizi olabildiğince bu sektörde deneyim sahibi olan, köklü firmalardan yana yapmanız olacak.

Kararınızı netleştirmeden önce kasko sigortası ve teminatlar hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmalısınız. Bunun için Generali internet sitesine göz atabilirsiniz. Çünkü Generali 200 yıllık bir sigortacılık deneyimine sahip ve bu noktada araç sahiplerinin merak ettiği her türlü sorunun yanıtını internet sitesinden paylaşıyor. Böylece herkesin kendisi için en doğru kararı vermesi de mümkün oluyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER