BATTI BALIK YAN GİDER

Alıştık artık yenilmeye yalanlara. Devam ediyor sporcuların beyanları isyanları çalışanların ıstırabı Urfa tabiriyle battı balık yan gider. He babo He babo der gibi duydum sesinizi. Bizde bu sahtekarlık varken yapılan bu kadar çağrı varken biri çıkıp ta  yav böyle bir şey yok her şey süt liman diyecek bir YİGİTE hasret kaldık.

    Samsunspor maçına giderken bugüne kadar sesleri çıkmayan Sercan Feyzi kaptanlar birde diğer yabancı sporcuların da isyanları maça damgasını vurmuştur. Farkındansınız 5 gol yemişiz kimin umurunda REZİLLİK diz boyu. Her defasında BORÇLARINI hibe sözlerini hatırladıkça içim sızlıyor Yapacaksanız yapın daha ne bekliyorsunuz. YAPIN GÖRELİM bu işler beyanlarla olmuyor icra atlarla olur hadi bakalım.

Samsun maçında mücadele eden genç kardeşlerimize sözüm devam edin yenile yenile yenmeyi öğreneceksiniz yeter ki yürekten oynayın Urfa için oynayın. Zaten size kimsenin söz söylemeye de hakkı yoktur. Başkan yok idareci yok tesislerde yiyecek yok yok da yok... Bundan sonra ne olacak herkes merak ediyor. Yapılan girişimler hepsi bağışlar yapılmadıkça nafiledir. SÖZLE URFASPORLU OLUNMAZ bilesiniz.

YORUM EKLE