BAŞKAN BEYAZGÜL FARKLI OLACAK…

Bu hafta fikir cemiyetinde konuğumuz olan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül ve Ak parti İl Başkanı Sayın Bahattin Yıldız'ın Urfa ile ilgili projelerini dinledik ve karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk.

    Gelecek neyi gösterir bilemem ama Sayın Beyazgül gerçekten diğer başkanlardan farklı olacak gibi görünüyor. Kimseye minnet etmeyen ve kimseden bir beklentisi olmayan bir profili var.

    Belli ki okuyan ve okumuş insana daha fazla değer veren, Urfa'da aşiret gerçeği olmasına rağmen, aşiretlerin okuyan ve kendini bilen proje, vizyon sahibi insanlarıyla çalışmak istiyorum diyen bir başkan adayı var.

    İşi ehline vermemiz gerektiğini, niteliksiz, vasıfsız akraba ve eş dostun yanında yer alamayacağını belirten bir başkan adayı var. Tarihi Urfa şehrini öne çıkarıp, yeşil ve çevre dostu projeler ile uydu kentler inşa edileceğini , proje sahibi herkese kapılarının açık olduğunu söyleyen bir başkan adayı var.

   Özellikle teknoloji ve bilişimin öne çıkacağı , sorunların hızlıca çözüme kavuşturulması için gerekli her şeyi yapacağım diyen bir aday var. Biz de başkan adayımıza bu şehrin fikir cemiyeti mensupları olarak projeler ve öneriler sunduk, insan ve kültür merkezli bir belediyecilik anlayışı için gereken desteği vereceğiz, biz de elimizi taşın altına koyacağız ve hep beraber şehri yeniden aslına uygun imar edeceğiz inşallah…

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet demir
Ahmet demir - 3 ay Önce

Hocam, önemli bi yere değinmişsiniz urfa’nın bilime ve teknolojiye ihtiyacı var.

Nur
Nur - 3 ay Önce

Urfa Zeynel Başkan ile tarihinin altın çağını yaşayacak.

Doktor
Doktor - 3 ay Önce

hocam verebileceğiniz en büyük destek, liyakatsiz ve vasıfsız insanların bir makama bir mevkiye gelmesi için baskı yapılmasının önüne geçmektir. bu konuda yapabileceğiniz en önemli şey öncelikle kendi aşiretinizdeki bu ısrarra engel olun. buraya bilişim, bteknoloji yazarak olmuyor. bilişim ve teknoloji bu işlerden anlayan insanların yetkili makamlarda olmasıyla geliştirilir ve uygulanır.