Haliliye'de İcradan Satılık 4+1 Daire

Şanlıurfa'nın Haliliye ilçesinde uygun fiyata icradan satılık daire.

Haliliye'de İcradan Satılık 4+1 Daire

Tapu Kaydı : Şanlıurfa İli Haliliye İlçesi Ertuğrulgazi Mah. 2138 Ada 9 Nolu Parselde kayıtlı 787,21 m2 yüzölçümlü Arsa nitelikli ana taşınmaz üzerinde 33/370 arsa paylı 4. Kat 11. Nolu Bağımsız Bölüm Numaralı Daire nitelikli taşınmaz.
Özellikleri : Ana taşınmaz 787,21 m2 yüz ölçümlü parsel üzerinde konumlanmış, betonarme karkas yapı tarzında yaklaşık 14 yıllık binadır. Tapuda kat irtifakı tesis edilmiş "Arsa" vasıflı ana gayrimenkul 08/08/2005 onay tarihli mimari projesine göre; Bodrum+Zemin+4 normal katlı olarak proje ve inşa edilmiştir. Bodrum katında sığınak, kazan dairesi, 2 adet depo ve 1 adet orta depo bulunmakta olup zemin ve 4 normal katında ise her katta 2 şer adet mesken bulunmaktadır. Toplamda 6 katlı olan binada 12 adet B.B. bulunmaktadır. Bina girişi güney cephesinden bodrum katından verilmiştir. Dış kapısı demir doğrama olup merdiven ve merdiven sahanlıkları mermer kaplama olarak inşa edilmiştir. Asansörlü ve doğalgazlı olan ana gayrimenkulün otopark alanı bulunmaktadır. Genel olarak kaliteli malzeme ve işçilik ile inşa edildiği gözlenen bina bakımlı durumdadır. Satış konusu taşınmaz 4. kat, (11) bağımsız bölüm no.lu mesken, bina girişine göre ön taraf (Güney-Doğu-Batı) cephede yer almaktadır. Kat irtifakına esas mimari projesine göre brüt: ~175,00 m² (balkonlar dahil) kullanım alanına sahiptir. Taşınmaz antre, salon, 4 oda, mutfak, banyo, wc/lv, 2 balkon hacimlerimden oluşmaktadır. Meskenin dış kapısı çelik kapı, antre, salon ile odaların yer döşemeleri laminat parke, mutfak ve ıslak hacimler seramik kaplama olarak inşa edilmiştir. Meskenin duvarları saten boya, pencereleri PVC doğrama olup pres iç kapılar kaliteli malzemeden üretilmiştir. Meskende kaliteli mutfak dolabı ve vestiyer bulunmaktadır. Genel olarak kaliteli malzeme ve işçilik ile inşa edildiği gözlenen mesken bakımlı durumdadır.
Adresi : Ertuğrul Gazi Mah. 351 Sok. Aslı Aprt. No:3/11 Haliliye/Şanlıurfa
Yüzölçümü : 175,00 m2
Arsa Payı : 33/370
İmar Durumu : Ayrık Nizam, Taks:0.35, Kaks:1.75 Konut imarlı, olarak belirlenmiştir. Taşınmaz Haliliye Belediyesi sınırlarında yer almaktadır. Tüm belediye hizmetlerinden yararlanmaktadır.

DETAYLI BİLGİ

İcralık Gayrimenkul Nasıl Alınır?

Hem bütçenize uygun olması , hem de karlı olması sebebi ile icralık daire almaya karar verdiniz. Ama nasıl hareket edeceğinizi, izlemeniz gereken yolları bilmiyorsunuz. “ İcradan nasıl ev alınır ve izlenmesi gereken yollar nelerdir?” sorusunu cevaplayacağız.

İcralık evler piyasa değerinin çok altında satıldığı için karlı bir yatırım aracıdır. İlk ihale açılış bedeli %50 dir ve günümüz koşullarında bir eve %50 kazançla sahip olmak büyük bir fırsattır. Bu fırsattan faydalanabilmek için icralık gayrimenkulihalelerinden haberdar olmanız gerekir. Bunu en rahat şekilde ; sitemizden çok cüzi ücretle ihtiyacınıza en uygun hizmet paketini alarak faydalanabilirsiniz. Satın aldığınız hizmet paketi sayesinde, tüm Türkiye’de yayınlanan icralık evlerin ihalelerini takip edebilirsiniz. İsterseniz size sunduğumuz hizmet sayesinde dilediğiniz kriterleri belirleyip, erken uyarı sistemi ile hayalini kurduğunuz icralık gayrimenkul ’ün ihalesinden önceden haberdar olabilir, ihaleyi gözden kaçırmanız gibi bir olasılığı ortadan kaldırabilirsiniz.

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2019, 11:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER