Vali Erin Yeni Yılı Askerlerle Birlikte Girdi

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, 2019 yılın ilk dakikalarını Suriye sınırda 3. Hudut Alayı, 2. Hudut Tabur Komutanlığı'ndaki Askerlerle birlikte girdi.

Her fırsatta daha çok çalışmak gerektiğini belirten Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin; yeni yıla da Şanlıurfa için çalışmayı tercih ederek girdi. Vali Abdullah Erin, ilk dakikalarını 3. Hudut Alayı, 2. Hudut Tabur Komutanlığı'ndaki Askerlerle birlikte girdi. Vali Erin'e 20. Zırhlı Tugay Komutanı Tuğgeneral Oktay Ağbuga, Göç İdaresi Genel Müdürü Abdullah Ayaz, İl Jandarma Komutanı Albay Eyüp Sabri Kirişçi, Emniyet Müdürü Veysal Tipioğlu, 3. Hudut Taburu Komutanı Albay Yaşar Kaya ve Kaymakam Hamza Özer eşlik etti.

Vali Erin, sosyal medyadan yayınladı mesajda, “An itibariyle Akçakale 3. Hudut Alayı, 2. Hudut Tabur Komutanlığı’ndaki kahraman Mehmetçiklerimizle birlikteyiz. 2019 yılının ülkemiz, milletimiz ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını rabbimden niyaz ediyor, yeni yılda huzurun, mutluluğun, refahın hakim olduğu yeni bir dünya diliyorum.” dedi

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2019, 10:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER