Urfa’da Darbukalı Zurnalı Tahliye Sevinci

Şanlıurfa’da tahliye olan bir kişinin aile ve yakınları Adliye önünde tahliye sevincini darbuka zurna ile kutladılar.

Şanlıurfa Adliyesi önünde bir grup Adliye’ye içersinde görülüne davanın berat ile sonuçlanması üzerine tahliye sevincini darbuka ve zurna eşliğinde halay çekerek kutladı. Akşam saatlerinde Adliye görülen davanın sonuçlanmasının ardından gelen haber üzerine tahliye olan bir kişinin yakınları Adliye önünde darbuka zurna eşliğinde halay çekerek tahliye sevinci yaşadılar.

Tahliye olan yakınlarını darbuka ve zurna ile karşılamak isteyen sanık yakınları, daha sonras polis tarafından uyarılarak dağıtıldı.

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2019, 13:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yoyo
Yoyo - 6 ay Önce

Güler misin ağlar mısın.

❤️ siz
❤️ siz - 6 ay Önce

Bu görgüsüzlük de ancak Urfalı lardan beklenirdi

Mehmet Acar
Mehmet Acar @❤️ siz - 6 ay Önce

Medeniyetler şehri peygamber ler diyarı insanlığını kaybetmislerin. Tek yardımcısı olan tarihinde dâhi etkilenmeyen hayvanlara yazıklar olsun bende sanirdim insan ayrımcılığı bir kolu veya bir organları ndan özürlü olanı ayrımcılık yapıyor lar meğer şimdi daha iyi anladım bütün bedeni sağlam olupta insanlığını.seref.namus.vatan.sevgisini.kardeslik.duygularini. daha da kötüsü toplumu otekilestirme derdinde olan nasipsiz kendi vatanının evladlarini dâhi bilmeyen mahrumiyet siz insanları tanıdım şimdi kendisine mesajına karşılık yazdığım vatansız haysiyetsiz kişilere söylüyorum vatanın her bir parçası kutsaldır insanlığını kaybetmiş kimseler bunun bilmez insan olmasını bilinde söylediğiniz sözlerden dolayı utanmalisiniz insan olun hayvan olmak kolay insan olun insan

Piatta
Piatta - 6 ay Önce

Densiz her yerde densiz

SIRADAKİ HABER