Urfa İş Kur müdürü görevden alındı

Şanlıurfa'da akşam saatlerinde Vali Güngör Azim Tuna tarafından Şanlıurfa İş-kur il müdürü Nejdet karasevda görevden alındı.

Urfa İş Kur müdürü görevden alındı
Şanlıurfa'da akşam saatlerinde Vali Güngör Azim Tuna tarafından Şanlıurfa İş-kur il müdürü Nejdet karasevda görevden alındı.
Alınan bilgiye göre, , İŞKUR İl Müdürü Necdet Karasevda Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna tarafından valilik makamına çağrılarak görevden el çektirildiler. öte yandan Şanlıurfa'da Aile ve Sosyal Politikalar Müdürü Murat Demirkol ve Eyyübiye İlçe Müftüsü Adem Dobur'da görevden alınacağı belirtildi.
Şanlıurfa İş-kur il müdürü Nejdet karasevda daha önce 'de görevden alınmış ancak mahkeme kararıyla tekrar görevine geri dönmüştü.  
Güncelleme Tarihi: 19 Temmuz 2016, 09:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
Adsiz
Adsiz - 3 yıl Önce

Adem hocamizin sucu ne ya adamin kiymetini bilelim

Mıgo
Mıgo - 3 yıl Önce

Hükümetimizin böyle sağlıklı kararlar verdiğinden dolayı canı gönülden teşekkürlerimi sunuyorum Allah hükümetimize zeval vermesin

eda
eda - 3 yıl Önce

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Murat Demirkolun ne günahı var sayın Valim işini en iyi şekilde yürüten bir idarecinin görevinden alınması hiç adaletli değil sizden ricam birkez daha düşünün sayglarımla sayın valim.

Yusuf
Yusuf - 3 yıl Önce

Adem Dobur'un bu lanet cemaatle hiç bir ilgisi yoktur. Ne amaçla görevden alınıyor anlamadım.? Kendisini çok iyi tanıyorum.

Mehmet
Mehmet - 3 yıl Önce

Adem Dobur un bunlarla hiçbir ilgisi yoktur. Ne sebeple açığa alınıyor?? Hiçbir kabahati olmayan tertemiz bir insandır kendisi. Vatanını milletini, devletini seven bu güzide insana neden böyle bir haksızlık yapılıyor? Büyük bir yanlışlık yapılmış. Bu şefersizlerden, cemaat(!) kılığındaki pisliklerden nefret eder kendisi. Acilen yapılan yanlış düzeltilmelidir.

urfaya heyran
urfaya heyran - 3 yıl Önce

Valimizin bu kararından dolayı ellerinden öper sevgi saygılarımı sunarım

Banucan
Banucan - 3 yıl Önce

Çok sağlıklı bir karar sayın valimize teşekkür ederiz

derya caglar
derya caglar - 3 yıl Önce

Urfanin en caliskan en basarili muduru.dualarimizda. dogru duvar yikilmaz Allah buyuktur


SIRADAKİ HABER