Urfa havaalanında uyuşturucu sevkiyatı

Şanlıurfa Kaçakçılık ve Organize İşler Şube Müdürlüğü(KOM) tarafından projeli yönetilen çalışma sonucu 23 kilo esrar ele geçirildi. Olayla ilgili İstanbul’a esrarı götürmek isteyen çift ve çifte yardım eden Özel Güvenlik Görevlisi yakalandı.

 Şanlıurfa Kaçakçılık ve Organize İşler Şube Müdürlüğü(KOM) tarafından projeli yönetilen çalışma sonucu  23 kilo esrar ele geçirildi. Olayla ilgili İstanbul’a esrarı götürmek isteyen çift ve çifte yardım eden Özel Güvenlik Görevlisi yakalandı.

Alınan bilgiye göre Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri Şanlıurfa’dan İstanbul’a sevkiyat yapılmak üzere Havaalanından uçağa götürülen valiz içerisinde 23 kilo esrar yakalandı. Özel Güvenlik görevlisi olan E.B tarafından arama noktasından geçirilmeden çıkış kapısından giriş yaparak uçağa götürülen valiz İstanbul’da Y.U ve N.U isim karı koca tarafından Atatürk Havalimanından teslim alınırken yakalandı. Operasyon sonucunda güvenlik görevlisi ve karı koca gözaltına alındı Özel Güvenlik Personelinin uyuşturucu kuryelerinin valizini Havalimanına getirdiği anlar kameralara saniye saniye yansıdı.
Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2015, 12:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER