Uğurlu yine kariştı, itfaiyecileri vurdular

Şanlıurfa'nın Eyyübiye ilçesine bağlı Uğurlu mahallesinde daha önce aralarında husumet bulunan İki aile arasında tekrardan kavga çıktı.

Şanlıurfa'nın Eyyübiye ilçesine bağlı Uğurlu mahallesinde daha önce aralarında husumet bulunan İki aile arasında tekrardan kavga çıktı. Ateşe verilen evleri söndürmeye giden itfaiye ekiplerine ateş açıldı, 1 itfaiye eri yaralandı.
Şanlıurfa'da sabah saatlerinde Uğurlu Mahallesi'nde meydana gelen üç tutuklamanın ardından bu akşam yine olaylar meydana geldi evleri ateşe veren kan davalı Alpak ve Altun aileleri arasında geçtiğimiz yıl içerisinde bir kişi hayatını kaybetmiş ve 4 kişi yaralanmıştı sabah üç kişinin tutuklanmasıyla birlikte akşam saatlerinde evlerin ateşe verildiği ihbarını alan ve olay yerine giden itfaiye ekipleri burada yangının söndürülmesi için karşı tarafın açtığı Ateş sonucu itfaiye eri Faik Dağlı bombalı saçmaları sırtına isabet etmesi sonucu  yaralandı yaralanan itfaiye eri olay arkadaşları tarafından  Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı burada tedavi altına alınan itfaiye erinin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilirken Uğurlu Mahallesi'nde çok sayıda Jandarma ekipleri sevk edildi
Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2016, 11:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER