Süs Havuzlarında Tehlikeli Serinleme Başladı

Şanlıurfa’da artan sıcaklığından bulanan çocuklar, yasak ve tehlikeli olmasına aldırış etmeden süs havuzlarına girerek serinlemeye çalışıyor.

Süs Havuzlarında Tehlikeli Serinleme Başladı
Hava sıcaklığının 31 dereceye kadar yükseldiği Şanlıurfa’da, sıcaktan bunalan bazı çocuklar, yasak olmasına rağmen ŞUTİM yanında bulunan süs havuzlarına girerek serinledi. Bazılarının elbiseyle girdiği süs havuzunda serinleyen çocuklar, daha sonra parktaki beton zemine uzanarak kurulanmaya çalıştı. Sıcaktan bunalan bazı oruçlu vatandaşlar ise ağaç gölgesinde uyumayı tercih ettiği görüldü.
Çocuklar, elektrik akımının bulunduğu süs havuzlarına girerek, serinlemeye çalışıyor. Kentteki süs havuzlarına girerek, serinlemeye çalışan çocuklar, bu havuzlarda birbirleriyle oynayarak, tehlikeli şakalar yapıyor. Çocuklar süs havuzlarına girerek serinlemeye çalışırken, tehlikeleri umursamıyor. Suyun kirli olmasının yanında süs havuzunda bulunan fıskiye boruları ile elektrik kablolarına aldırış etmeyen çocuklar, yüzerek gönüllerince eğleniyor.
Süs havuzuna giren çocuklar, “Havalar çok sıcak olmaya başladı. Havuza girip serinlemek çok güzel. Burada serinliyoruz aynı zamanda oruç tutuyoruz. Orucumuz bozulmasın diye de ağzımızı kapatıp suya giriyoruz” dediler.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER