Şanlıurfa’da Dehşet Bir Gece Yaşandı Tam 4 Araç

Şanlıurfa’nın Merkez Haliliye ilçesine bağlı Veysel karanı mahallesinde park halinde bulunan 4 araç kimliği belirsiz kişiler tarafından kundaklandı. Yanan araçlar çevredeki vatandaşlar ve itfaiye ekipleri tarafından söndürülürken, kullanılamaz hale geldi.

Olay Şanlıurfa'nın Haliliye İlçesine bağlı Veysel Karanı Mahallesi 477 sokakta meydana geldi.Alınan bilgilere göre aynı sokakta park halinde olan 4 otomobil, gece saat 04.30 sıralarında kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce yakılarak kundaklandı. Sokaktaki araçların yandığını fark eden vatandaşlardan biri, bağırıp balkon demirlerine sopayla vurarak sokakta oturan vatandaşları uyandırmaya çalıştı. Gürültü üzerine uyanan vatandaşlar, sokaktaki 4 aracın yandığını gördü. Vatandaşlar ve olay yerine giden itfaiye tarafından müdahale edilen araçlar kısa sürede söndürüldü. Müdahale sonucu söndürülen araçlarda maddi hasar meydana geldi.
Yanan Araç sahipleri ise Dedaş'I suçladı. " Hafta sonundan beri sokak elektrikleri kesik defalarca DEDAŞ'a bildirdik fakat aydınlatma yapılmada, bu gece araçlarımız kundaklandı. DEDAŞ gelip sabah aydınlatmaları yapmaya başladı. en büyük ihmal dedaş'ta var sokaklar karanlıktaydı"dedi.
Araçların üzerinde ve çevrede inceleme yapan polis ekipleri, şahıs ya da şahısları yakalamak için çalışma başlattı.

Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2017, 12:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER