Şanlıurfa'da Çok Sayıda Evi Su Bastı

Şanlıurfa’da ikindi saatlerinde aniden bastıran yağmur yağışı sele dönüştü.

Şanlıurfa'da Çok Sayıda Evi Su Bastı

Şanlıurfa merkezde aniden bastıran sağanak yağmur yağışı birçok bölgede sele dönüştü. Haliliye ilçesine bağlı Yeşildirek mahallesinde bir çok evi su bastı.

Şanlıurfa’da ikindi saatlerinde biranda bastıran yağmur yağışı hayatı olumsuz etkiledi. sabah saatlerinde sıcak olması nedeniyle tedbirsiz çıkan vatandaşlar yağmurdan korunmak amacıyla saçaklara sığındı.

Özellikle Yeşildirek mahallesinde etkili olan sağanak yağmur yüzünden bir çok araç etkilendi. mahallede rögarların taşımasıyla bazı evleri su bastı, evlerde maddi hasar oluştu. Sağanak yağış nedeniyle Yeşildirek mahallesinde bulunan evler su altında kalırken, sokaktaki araçlar oluşan sel nedeniyle sürücüleri zor anlar yaşadı. Evleri sular kalan Vatandaşlar bir yandan kendi imkanlarıyla suları tahliye etmeye çalışırken bir yandan ŞUSKİ ekiplerin gelmesini bekliyor.

Öte yandan Şanlıurfa Merkezinin yanı sıra ilçelerde de yağmur etkili oldu. İlçelerin tamamında etkili olan yağmur yağışı hayatı olumsuz etkiledi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
BAŞKANLAR NEREDE?
BAŞKANLAR NEREDE? - 2 yıl Önce

durmadan millete boş boş mesajlar atıp o televizyondan bu televizyona koşan atıp tutan belediye başkanları neredeler. hani çalışıyordunuz? yazıklar olsun size bir yağmurda kentin hali ortada yuh size

SIRADAKİ HABER