Şanlıurfa Belediye işçisi intihar etmek istedi!

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinde çalışan işçi H.O. görev yeri değiştirilince 10 katlı belediye binasının balkonuna çıkıp intihar girişiminde bulundu. İşçi, baygınlık geçirince kurtarıldı.

Şanlıurfa Belediye işçisi intihar etmek istedi!

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi'nde taşeron işçi, 36 yaşındaki H.O., görev yerinin değiştirilmesi üzerine 10 katlı belediye ek hizmet binasının balkonuna çıkarak, intihar girişiminde bulundu. Görevlileri uzun süre uğraştıran işçi, baygınlık geçirince kurtarıldı.
 
10. KATIN BALKONUNA ÇIKIP İNTİHARA KALKIŞTI
 
Olay, Paşabağı Mahallesi'nde bulunan Büyükşehir Belediyesi ek hizmet binasında meydana geldi. Belediyenin çevre koruma biriminde çalışan H.O. kırsal kalkınma biriminde görevlendirildi. Bu durumu hazmedemeyen işçi, öğle saatlerinde belediyenin ek hizmet binasının 10'uncu kat balkonuna çıkarak intihar girişiminde bulundu.
 
BOYNUNA 'CUMHURBAŞKANI'NIN NEFERİYİM' YAZILI DÖVİZ ASTI
 
Boynuna astığı bir dövizle kendisinin Ak Partili ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın neferi olduğunu yazan H.O., balkonda bağırarak intihar etmek istedi. Belediyede çalışan diğer görevliler balkonda bağıran mesai arkadaşları için itfaiye, sağlık ve polis ekiplerinden yardım istedi. Balkon kapısını kilitleyen işçi, ikna çabalarına da olumsuz yanıt verdi.
 
BİR SÜRE SONRA BALKONA YIĞILDI
 
İkna çabalarına olumsuz yanıt veren H.O., bir süre sonra balkona yığıldı. Bunun üzerine mesai arkadaşları pencereden balkona girerek yerde yatan H.O.'yu dışarı taşıdı. Yarı baygın binadan indirilen H.O., ambulansla Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesine götürülerek tedaviye alındı.
 

Güncelleme Tarihi: 31 Ekim 2016, 13:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER