O ihbarlardan sonra moral ziyareti

Sosyal medyada geçtiğimiz gün yayınlanan haberlerin üzerine Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük ve Emniyet Müdürü Eyüp Pınarbaşı Alışveriş Merkezlerindeki esnafları ziyaret etti.

O ihbarlardan sonra moral ziyareti

Son günlerde yayılan Şanlıurfa’da patlama olacak söylentileri vatandaşları olumsuz etkiledi. Vatandaşlar ve Esnafa destek amaçlı Vali İzzettin Küçük bugün esnafları gezdi.

TÜRKİYE’DE CANLI BOMBA İHBARLARI DEVAM EDİYOR

Türkiye genelinde 81 ilde polis ekipleri alarmda olası patlamalara karşı önlemlerini arttıran ekipler ihbarları en ince ayrıntısına kadar değerlendiriyor.

SOSYAL MEDYA KAPANDI WHATSAPP’TAN PAYLAŞILDI

Şanlıurfa için ihbarlar İstanbul patlamasının ardından yoğunlaştı. İstanbul patlamasının ardından sosyal medya ya getirilen kısıtlamalar vatandaşları Whatsapp’a yönlendirdi. Geçtiğimiz gün biranda yayılan Whatsapp paylaşımlarında bir IŞİD’li kadının yakalandığı ve Şanlıurfa eylem hazırlığında olduğu paylaşımları biranda yayıldı. Vatandaşların dikkatli olmaları konusunda uyarıların yapıldığı paylaşımda, hedef olarak ise Balıklıgöl ve Alışveriş merkezleri gösterildi.

VALİ KÜÇÜK’DEN MORAL VE DESTEK ZİYARETİ

Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük; hafta sonunda da esnaf ziyaretlerini sürdürerek bir alışveriş merkezinde yer alan işyerlerini ziyaret etti.

Hafta içerisinde gerçekleştirdiği esnaf gezileriyle vatandaşlarla bir araya gelen Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük; hafta sonunda da esnaf ziyaretlerine devam etti. Şanlıurfa’da vatandaşların yoğun olarak gittiği bir alışveriş merkezindeki esnafı ziyaret eden Vali İzzettin Küçük; alışverişe gelen vatandaşlarla da sohbet etme imkânı buldu.

Fırsat buldukça bu tür ziyaretler gerçekleştireceğini belirten Vali İzzettin Küçük; halkın arasında bulunmaya ve sorunları bire bir dinlemeye devam edeceğini kaydetti.

Esnaf gezisi sırasında Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük’e İl Emniyet Müdürü Eyüp Pınarbaşı da eşlik etti.

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2016, 13:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER