Makamdan inen Müdür Gülveren, operasyonu yönetti

Gaziantep Emniyet Müdürlüğüne yönelik gerçekleştirilen terör saldırısı sırasında bir vatandaşın çektiği görüntülerde Emniyet Müdürü Erhan Gülveren’in operasyonu bizzat yönettiği görüldü.

Saat 15.20'de İncilipınar Mahallesi Şehit Yusuf Erin Caddesi'ndeki Emniyet Müdürlüğü önüne gelen 2 terörist ellerindeki silahla ateş ederek Emniyet Müdürlüğü'ne girmek istedi. Bu sırada Emniyet Müdürlüğü girişinin yaklaşık 50 metre önündeki kontrol noktasında görev yapan polisler, teröristlere anında ateş açarak karşılık verdi. Yaklaşık 2 dakika süren çatışmanın ardından 1 terörist öldürüldü, diğer terörist ise kaçarken bir vatandaşın cep telefonu ile çektiği görüntülerde Gaziantep Emniyet Müdürü Erhan Gülveren, binadan çıkarak polislerin yanına geldi.
 Bir dönem Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğünde Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Gülveren, binadan çıkışı sırasında belinde taşıdığı beylik tabancasını çıkartarak polislere saldırganın ne tarafta olduğunu soruyor. Binadan çıkan polis memurlarına yere yatmaları ve dikkatli olmaları konusunda uyaran Gülveren, operasyonu bizzat yönettiği görüldü.

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2017, 17:43
YORUM EKLE
YORUMLAR
alo
alo - 2 yıl Önce

helal olsun

SIRADAKİ HABER