Mahalleli ile Uyuşturucu Satıcıları Arasında Kavga: 2 yaralı

Bursa'da, uyuşturucu sattıkları iddia edilen kişiler ile mahalleli arasında çıkan kavgada iki kadın, silahla vurularak ağır yaralandı. Şüpheliler ise olay yerinden kaçtı.

Mahalleli ile Uyuşturucu Satıcıları Arasında Kavga: 2 yaralı

Olay, merkez Yıldırım ilçesi Yavuzselim Mahallesi'nde akşam saatlerinde meydana geldi.

İddiaya göre, 16 KRJ 73 plakalı otomobil ile Yavuzselim Mahallesi'nde gezerek uyuşturucu satan iki kişi ile mahalleli arasında sözlü tartışma çıktı. Kısa sürede büyüyen tartışmada çok sayıda mahalleli sokağa çıkarak uyuşturucu satıcılarının otomobiline taşlar ve sopalarla saldırdı. Bu esnada silahlarını çeken satıcıların çevreye rastgele açtığı ateşte, tartışmayı merak edip sokağa çıkan Sevda Doğan ve Zübeyde Şen'in vücudunun çeşitli bölgelerine isabet eden kurşunlarla ağır yaralandı.

Mahalleli ile uyuşturucu satıcıları arasında kavga: 2 yaralı

İhbar üzerine olay yerine gelen 112 Acil sağlık ekipleri, yaralıları Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürdü. Acil olarak ameliyata alınan yaralılardan Sevda Doğan'ın hayati tehlikesi olduğu öğrenildi.

Yaralıların yakınları ve çok sayıda mahalleli olay üzerine hastane bahçesine akın etti. Sık sık gerilimin yükseldiği hastanede özel harekat, çevik kuvvet ve çok sayıda polis ekibi tedbir aldı.


Savcılık, olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatırken, kaçan 2 şüphelinin ise aranıyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Memo
Memo - 1 yıl Önce

Yıllar önce sokağa kimliksiz cıkamazdık çünkü her köşede emliyet vardı insanların üzerleri araçları aranırdı sokak ve caddelerde porklarda. Devriye gezen polisler vardı mahallede gezen bekçi vardı insanlar kendilerini emliyette hissederdi şimdi ise parklarda sokaklarda çocuklara insanlara uyuşturucu madde satılıyor insanlar kavga ediyor birbirini öldürüyor niçin çünkü yeterli derecede insanların mal ve cangüvenligi sağlanamıyor devleti göreve davet ediyorum devlet her yerde her zaman olmalıdır sadece belli günlerde biz buradayız diye arana tarana yaparak kendileri göster mesinler. Aldıkları maaşın hakını versinler kolay gelsin Allah vatanımımızı milletimizin ordumuzun polisimizi korusun

Memo
Memo - 1 yıl Önce

Devlet nerede insanları kim koruyacak eğer insanları devletin polisleri koruyamıyorsa istifa etsinler halk onlara ödenen parayla kendi güvenlikçi lerini çalıştırsalar insanlar daha güvenli olur her zaman güvenlikçiler devriye gezer devlet bunları yapamıyormu vatandaşlar polisdegilki çetelerle savaşsın

SIRADAKİ HABER