Kasa Hırsızları Yakalandı

Şanlıurfa'da bir iş yerinden çelik kasayı çalan Suriye uyruklu 2 kişi güvenlik kamera görüntülerinden kimliği belirlenerek yakalandı,2 zanlı çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Edilen bilgilere göre, Eyyübiye ilçesi Osmanlı Mahallesi’nde bulunan bir iş yerine gece giren kimliği belirsiz kişiler, içerisinde bir miktar para bulunan çelik kasayı yerden sürükleyerek, otomobile yükleyip kayıplara karıştı. Hırsızlıkla ilgili çalışma yapan polis, işyerinde ve çevrede bulunan güvenlik 13 ayrı iş yerinden kamera kayıtlarını inceledi. Yapılan çalışmada olayda kullanılan araç tespit edildi. Polis tarafından bir adrese düzenlenen operasyonla Suriye uyruklu H.N. ve A.A. gözaltına alındı. Şahıslar kasa açmakta kullanılan murc, demir kesme makası, levye, kriko demiri ve tornavida ele geçirildi. Emniyette ifadesi alınan 2 zanlı çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine konuldu.

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 26 Ağustos 2017, 15:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
Esnaf
Esnaf - 2 yıl Önce

Bu suriyelilerden herşey çıkar o güzelim URFA m hırsız lık ne istersen bunları n tüm gençlerin ı suriyeye götürüp türkmenlere teslim etmek lazım savaşsınlar kendi topraklarında ha böyle evlenip çocuk yapmak biliyorlar yaşları 18 20 yaşlarında bir kavgada olsa VATANSIZLAR birbirini nasılda kolluyorlar hain BUNLAR böyle BIR ırk yok canim türkiyem

SIRADAKİ HABER