Karakoyun deresine bebek cesedi attılar

Şanlıurfa’nın içerisinde geçen Karakoyun deresine yeni doğan bir bebek cesedini attılar.

Umut DELİ

Şanlıurfa’nın içerisinde geçen Karakoyun deresine yeni doğan bir bebek cesedini attılar.

Şanlıurfa’nın Haliliye İlçesine bağlı Süleymaniye Mahallesinde bulunan Karakoyun deresinde bebek cesedi bulundu. Saat 11.00 sıralarında vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine giden Polis ekipleri dere içerisine siyah poşete konulmuş bebek cesedi buldu.

Polis ekipleri dereden cesedin çıkarılması için itfaiye ekiplerinden yardım istedi. Olay yerine gelen ekipler dere içerisinden cesedi çıkararak polis ekiplerine teslim etti.
Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. 

Öte yandan olaya tanık olan bir vatandaş haber merkezimizi arayarak şokta olduğunu dile getirdi. Olayı gördüğünü belirten mahalle sakini; "Dün akşam saat 19.00 sıralarında bölgeden eşim ile beraber geçiyorduk. 13 yaşlarında bir çocuk yanımıza gelerek, Süleymaniye köprüsünün yanında bir çocuğu kara koyuna attıklarını söyledi. Bende söylenen tarafa baktım 11 yaşlarında bir kız çocuğu ve yanında 5,6 yaşlarında 2 çocuk gördüm. Gerçek bebeği taşıyamayacağını düşünerek eşime oyuncak bebektir dedim ve yolumuza devam ettik. Sitenizden haberi görünce şok oldum" iddiasında bulundu.Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2016, 11:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER