İnternetten Kadın Diye Tanıştığı Kişi Erkek Çıktı

Adana'da, 19 yaşındaki Tanış Ş. ve kardeşi 17 yaşındaki S.Ş., internet üzerinden kendilerini ’kadın’ olarak tanıttıkları 29 yaşındaki Mustafa K. ile buluştu. Kardeşler buluşma sırasında bıçak çekip, başında şişe kırdıkları adamın bin 200 lirasını, 2 cep telefonunu ve kol saatini gasp etti

 İnternetten Kadın Diye Tanıştığı Kişi Erkek Çıktı

Olay, 31 Ekim günü Seyhan ilçesine bağlı Emek mahallesinde meydana geldi. İddiaya göre, özel bir firmada çalışan Mustafa K.’ya kendilerini ’kadın’ olarak tanıtan Tanış Ş. ile S.Ş., Mustafa K. ile randevulaştı.

Bir apartmanın boşluğunda buluştukları sırada Mustafa K., karşısında iki erkeği görünce korkup, kaçmak istedi. Kardeşler, başına şişeyle vurdukları Mustafa K’nin kol saatini, bin 200 lirasını ve 2 cep telefonunu gasp etti.

Ders vermek için yapmışlar

Olayın ardından yaralanan Mustafa K., Adana Şehir Hastanesi’ne giderek tedavi oldu. Yaralı adamın şikayetçi olması üzerine polis, şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı. Kısa sürede yakalanan kardeşler, sorgusunda, amaçlarının ders vermek ve korkutmak olduğunu söyledi. İşlemlerin ardından 2 kardeş, çıkarıldıkları nöbetçi mahkemece tutuklandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER