İki Kent İki Kadın Cinayeti!

Barışmak bahanesiyle üç yıl önce boşandığı eşinin evine giden koca, 36 yaşındaki kadını öldürdükten sonra otobüsle İzmir'den kaçmaya kalkıştı.

İki Kent İki Kadın Cinayeti!

Cinayet şüphelisi, polisin Manisa'da durdurduğu otobüste yakalandı. İstanbul Bahçelievler'de ise eşi Halime Demirdağ'ı bıçaklayarak öldüren Kenan Demirdağ daha sonra adliyeye giderek teslim oldu.

İzmir'in Menemen ilçesinde yaşayan 48 yaşındaki A.R, üç yıl önce boşandığı eski eşini boğarak öldürdü.

İstanbul'a yerleştikten sonra tekrar Menemen'e dönen 36 yaşındaki Hacer Çetin, bir çay ocağında çalışmaya başladı. Boşandığı eşiyle barışmak isteyen ve çalışmasına karşı çıkan A.R, evine gittiği Hacer Çetin ile tartıştı.

Evden yükselen sesler üzerine komşuların durumu bildirdiği polis ve sağlık ekipleri, evin bulunduğu adrese geldi. Eve giren ekipler, Hacer Çetin'in cesediyle karşılaştı.

Adli Tıp Kurumu'nda yapılan otopside, kadının boğazının sıkılarak öldürüldüğü tespit edildi.

Polis ekipleri, olayın ardından kaçan A.R'nin İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminaline gittiğini belirledi.

Kocaeli'ye gitmek üzere bilet alan A.R, otobüse binerek İzmir'den ayrıldı. Otobüsü Manisa'da durduran polis, şüpheliyi gözaltına aldı. Çiftin yedi yaşında bir çocukları bulunuyordu.

İstanbul Bahçelievler'de ise eşi Halime Demirdağ'ı bıçaklayarak öldüren Kenan Demirdağ daha sonra adliyeye giderek teslim oldu. Öğlen saatlerinde Bakırköy Adliyesine giden Kenan Demirdağ karısını öldürdüğünü söyledi. Bunun üzerineçiftin Soğanlı Mahallesi Sıraevler Caddesi üzerindeki apartmanın bodrum katındaki dairelerine polis gitti. Kilitli kapıyı açan polis 30 yaşındaki Halime Demirdağ'ın cansız bedenini buldu. Genç kadının cenazesi olay yeri incelemisinin ardından Yenibosna'daki Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı. Bu sırada genç kadının bir yakınının sinir krizi geçirip ağladığı görüldü.

MİLLİYET

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER