Helikopter destekli uyuşturucu operasyonu

Gaziantep’te uyuşturucu tacirlerine yönelik helikopter destekli düzenlenen operasyon nefes kesti. Operasyonda baskın yapılan bir evin 4 sürgülü kapı ve güvenlik kameralarıyla donatılması dikkat çekti.

Helikopter destekli uyuşturucu operasyonu

Gaziantep Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler, istihbarı bilgiler ve teknik çalışmalarla belirlenen adreslere yönelik çalışma başlattı. Özel Hareket Şube Müdürlüğü ekipleri ve helikopter desteğiyle belirlenen adreslere operasyon düzenlendi. Şahinbey ilçesindeki 30 adrese düzenlenen operasyonlar nefes keserken baskın yapılan adreslerin kapıları koçbaşıyla kırıldı.

GÜVENLİK KAMERALARI DONATILMASI DİKKAT ÇEKTİ

Havadan helikopterle karadan narkotik köpeği ‘Onix’in desteğini alan ekipler, evlerde arama yaptı. Arama yapılan bir evin kapısında 4 sürgü olması ve güvenlik kameraları ile donatılması dikkat çekti. Bin 720 polisin katıldığı ve operasyon düzenlenen alanların ablukaya alındığı bölgelerde, trafik polisleri de yol uygulaması yaptı. Uyuşturucu satışını önlemek için başarılı çalışmalarını sürdüren Gaziantep polisi, uyuşturucu tacirlerine büyük darbe vurdu.

Polis ekiplerinin, baskın yapılan adreslerdeki aramaları sürüyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ÖZ URFALI
ÖZ URFALI - 3 hafta Önce

NE BULUNDU. ONU SÖYLEYİN.KOÇ BAŞI İLE KIRILAN EVDE BİŞEY BULUNMADIYSA O KÖTÜ İŞTE. KAMERA İLE DONATILMIŞ DİKKATİNİZİ ÇEKMİŞ SİZENE.BİRAZ SAYGILI OLUN. POLİSLERDEN RİCAM BİRAZ KİBAR DAVRANMALILAR.BAZEN CEVİRMELERDE ÇOK KABA DAVRANAN ABUK SUBUK CÜMLELER KURAN POLİSLERE DENK GELİYORUM.

SIRADAKİ HABER