Hatay'da Çatışma: 1 Asker ve 1 Korucu Yaralı

Hatay'ın Dörtyol İlçesi'ne bağlı Pekmezci Yaylası kırsalında, arama-tarama faaliyetlerini sürdüren güvenlik güçleriyle, PKK'lı teröristler arasında çatışma çıktı. Çıkan çatışmada, 1 asker ile 1 güvenlik korucusunun yaralandığı öğrenildi. Yaralılar Dörtyol Devlet Hastanesi'ne sevk edilirken, kaçan teröristlerin yakalanması için bölgede geniş çaplı operasyon başlatıldı.

Hatay'da Çatışma: 1 Asker  ve 1 Korucu Yaralı

Hatay'ın Dörtyol İlçesi'ne bağlı Pekmezci Yaylası kırsalında, arama-tarama faaliyetlerini sürdüren güvenlik güçleriyle, PKK'lı teröristler arasında çatışma çıktı. Çıkan çatışmada, 1 asker ile 1 güvenlik korucusunun yaralandığı öğrenildi.

Dörtyol ilçesine bağlı Pekmezci Yaylası kırsalında saat 00.30 sıralarında arama-tarama faaliyetlerini sürdüren güvenlik güçleri, PKK'lı teröristlerle karşılaştı. Teröristlerin açtığı ilk ateş sırasında, 1 asker ile 1 güvenlik korucusu yaralandı.

GÜVENLİK GÜÇLERİ KARŞILIK VERDİ

Güvenlik güçlerinin karşılık vermesiyle bir süre çatışma yaşandı. Bölgeye takviye birlikler ve ambulanslar sevk edildi. Yaralılar Dörtyol Devlet Hastanesi'ne sevk edilirken, kaçan teröristlerin yakalanması için bölgede geniş çaplı operasyon başlatıldı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER