Hastanede Uyuşturucu Skandalı! 

Trabzon'da bir hastaneye yapılan uyuşturucu operasyonunda şaşırtan görüntüler ortaya çıktı. Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan operasyon sırasında hastanedeki yastık ve meyve suyu kutularına gizlenmiş uyuşturucu ele geçirildi. Olaya ilişkin hastanede tedavi gördüğü belirtilen ve uyuşturucu ticareti yapan 34 yaşındaki Z.T. tutuklandı.

Hastanede Uyuşturucu Skandalı! 

Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde uyuşturucu ticareti yapıldığı istihbaratı üzerine yapılan operasyonda, yastık ve meyve suyu kutusuna gizlenmiş çok sayıda uyuşturucu hap ele geçirildi.

 Uyuşturucu kullanan gençleri dövüp, polise teslim ettiler
Tedavi gördüğü hastanede uyuşturucu ticareti yapan 34 yaşındaki Z.T. ile uyuşturucu almak için hastaneye geldikleri iddia edilen 3 kişi gözaltına alındı. Mahkemeye sevk edilen Z.T. tutuklandı, 3 kişi ise adli kontrol şartıyla bırakıldı.

HASTA, 3 KİŞİYE UYUŞTURUCU SATMAYA ÇALIŞTI

Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Kaşüstü mevkisindeki Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde uyuşturucu ticareti yapıldığı istihbaratı üzerine harekete geçti. Sabah saatlerinde uyuşturucu ticareti yaptığı iddia edilen Z.T.'nin kaldığı odaya operasyon düzenleyen ekipler arama yaptı. Vücudundaki kırıklar nedeniyle tedavi gören Z.T.' nin odasında yastık ve meyve suyu kutusu içine gizlenmiş 77 ekstasy hap ele geçirildi. Uyuşturucu satışı yapan Z.T. ile uyuşturucu almak için hastaneye geldikleri belirlenen H.B., Ü.K. ve H.Y. gözaltına alındı.

BİR KİŞİ TUTUKLANDI, 3 KİŞİ SERBEST BIRAKILDI

'Uyuşturucu ticareti yapmak' suçlamasıyla adliye sevk edilen Z.T. çıkarıldığı mahkemece tutuklandı, şüpheli 3 kişi ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER