Eyyübiyede Suriyelilerin evini bastılar

Şanlıurfa'da, evine giden Sedat Alındı'nın bıçaklanarak cep telefonu gasp edildi. Gencin komşuları, gaspın Suriyeliler tarafından yapıldığını öne sürerek mahallelerindeki Suriyelilere tepki gösterdi.

Eyyübiyede Suriyelilerin evini bastılar

Telefonu Gasp Edilen Gencin Komşuları Suriyelilere Tepki Gösterdi
Şanlıurfa'da, işyerinden evine giden 22 yaşındaki Sedat Alındı'nın bıçaklanarak cep telefonu gasp edildi. Gencin oturduğu Türk Meydanı Mahallesi sakinleri, gaspın Suriyeliler tarafından yapıldığını öne sürerek mahallelerindeki Suriyelilere tepki gösterdi.

YOLUNU KESEN 4 KİŞİ TARAFINDAN BIÇAKLANDI

Sedat Alındı önünü kesen 4 kişi tarafından kolundan bıçaklandı ve cep telefonu gasp edildi. Sedat Alındı'nın bıçaklandığını gören mahalle sakinleri, durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Kolundan yaralanın Alındı, tedavisi yapılırken polis ise kaçan şüphelileri bulmak için çalışma başlattı.

PARKTA TOPLANAN BİR GRUP GENÇ TEPKİ GÖSTERDİ

Gece ise aralarında muhtarın da olduğu çoğunluğu çocuk bir grup mahalle sakini parkta toplanarak Suriyelilere tepki gösterdi.

"NE HUZURUMUZ KALDI, NE CAN GÜVENLİĞİMİZ"

Kalabalık adına konuşan Türk Meydanı Mahalle Muhtarı Mustafa Sarıkınacı, tedirgin yaşadıklarını öne sürerek, "Artık ne huzur, ne de can güvenliğimiz kalmadı. Biran önce bu kişilerin insanlarımıza karşı gasp ve hırsızlık olaylarının önüne geçilmesini istiyoruz" dedi.
Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2016, 18:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER