Eşini döverek öldürdüğü iddia edilen kişi tutuklandı

Şanlıurfa'da eşini döverek öldürdüğü otopsi raporuyla belirlenen kişi, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Eşini döverek öldürdüğü iddia edilen kişi tutuklandı
Alınan bilgiye göre, Merkez Eyyübiye ilçesine bağlı Uğurlu Mahallesi'nde yaşayan ve İsmail K. ile 11 yıllık evli olan Sema K, 25 Ocak'ta darp edilmiş halde hastaneye kaldırıldı.

Sema K. hastane polisine verdiği ifadede bir grup tarafından saldırıya uğradığını ve gasbedildiğini söyledi. 15 gün hastanede yoğun bakım ünitesinde tedavi gören Sema K, 9 Şubat'ta öldü. 

Sema K'nın cesedi otopsi yapılmak üzere Şanlıurfa Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı. Sema K'nın otopsi raporunda farklı zamanlarda darbedildiği ve  bunun neticesinde öldüğü belirlendi. Söz konusu rapor Eyyübiye İlçe Jandarma Karakolu'na gönderildi.

Jandarma ekipleri, Seman'nın kim tarafından darp edildiğini bulmak için çalışma başlattı. Çalışma neticesinde İsmail K.'nın aralarında bulunduğu 4 kişi gözaltına alındı. Ekipler, yaptığı çapraz sorgu neticesinde İsmail. K'nın eşi Sema K'yı farklı zamanlarda darbettiğini belirledi.

- Boşanmak istiyordu 

İsmail K'nın Sema K'dan çocuğu olmadığı gerekçesiyle imam nikahı ile başka bir kadınla evlendiği öne sürüldü. Sema K'nın boşanma isteğini reddeden İsmail K'nın, bundan dolayı eşini sürekli darbettiği iddia edildi.

Jandarmadaki ifadesinin ardından nöbetçi mahkemeye sevk edilen İsmail K, "Kişiyi darbetmek, eşinin ölümüne sebebiyet vermek" suçlarından tutuklandı.

Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2016, 09:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER