Eğlence Mekanı Savaş Alanına Döndü: 1 Kişi Öldü, 3 Kişi Yaralandı

Adana'da bir eğlence mekanında haraç verme tartışmasıyla başlayan olayda silahlar kullanıldı. Olayda 3 kişi yaralanırken bir kişi de kalp krizi geçirerek yaşamını yitirdi.

Eğlence Mekanı Savaş Alanına Döndü: 1 Kişi Öldü, 3 Kişi Yaralandı

Adana'da haraç verme meselesi yüzünden barda çıkan silahlı kavgada 2 kişi tabanca ile 1 kişide darp edilerek yaralandı. Barda çıkan kavga sırasında bir müşteride kalp krizi geçirdi.

ORTALIK SAVAŞ ALANINA DÖNDÜ

İddiaya göre, Seyhan ilçesi Çakmak Caddesi Galeria İş Merkezi'nde bulunan bir bardan haraç almak isteyen kişiler ve iş yeri sahibi arasında tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesiyle bar adeta savaş alanına döndü. Karşılıklı silahların çekildiği kavgada, 2 kişi tabanca ile 1 kişi darp edilerek yaralandı. Vatandaşlar durumu sağlık ve polis ekiplerine bildirdi. Müşteri kalp krizi geçirdi.

POLİS MÜDAHALE ETTİ

Olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Yaralılar, Adana Şehir Hastanesi, Seyhan Devlet Hastanesi, Çukurova Devlet Hastanesi ve Yüreğir Devlet Hastanesine kaldırıldı. Kavga sırasında bar içerisinde bulunan bir kişi de silah seslerini duyunca fenalaştı. Sağlık ekipleri şahsın kalp krizi geçirdiğini tespit ederken hastaneye kaldırdı. Olay mahallinde çok sayıda boş kovan bulundu. Olayla alakalı 2 kişi gözaltına alındı. Öte yandan, silahla yaralanan şahıslardan birinin annesi olay yerine gelerek gözyaşlarına boğuldu. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER