Diyarbakır'da patlama 4 ölü

Diyarbakır'ın Hani İlçesi'nde patlama meydana geldi. Bölgeye çok sayıda ambulans sevk edildiği bildirilirken resmi olmamakla birlikte 4 kişinin öldüğü öğrenildi.

Diyarbakır'ın Hani İlçesi'nde patlama meydana geldi. Patlamada ilk belirlemeye göre 4 kişi öldü, yaralıların da olduğu belirtildi.
Merkeze bağlı Hani İlçesi karayolu Kümeevleri mevkiinde bugün saat 22.30 sıralarında patlama meydana geldi. Henüz belirlenemeyen nedenle meydana gelen patlamada yaralılar olduğu bildirilirken, bölgeye ambulanslar sevk edildi.

PATLAMA DUMRUL KÖYÜ'NDE 

Diyarbakır'da bugün saat 22.30 sıralarında meydana gelen patlamanın Hani İlçesi karayolu üzerindeki Dumrul Köyü'nde meydana geldi. İlk bilgelere göre bir araçta meydana geldiği ve yaralıların olduğu belirtilen patlamanın meydana geldiği bölgeye çok sayıda ambulans ve güvenlik güçleri sevk edildi.

Diyarbakır Sur ilçesi dürümlü mezrasında bir kamyonette meydana gelen patlamada ilk belirlemeye göre 4 kişi öldü yaralıların da olduğu belirtildi. İlk belirlemeye göre patlamanın bombalı saldırı için hazırlanan araçta meydana geldiği belirtildi.
Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2016, 09:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER