Ağır Yaralanan Polis Memuru Şehit Oldu

İstanbul'un Sancaktepe ilçesi Anadolu Otoyolu Samandıra gişeleri bağlantısında motosikletle görev esnasında kayganlaşan yolda kaza yapan polis memuru Ali Ulaş, kaza yerine gelen ambulansla götürüldüğü Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde şehit oldu.

Ağır Yaralanan Polis Memuru Şehit Oldu

Acı haber İstanbul İl Emniyet Müdürü Çalışkan'ın ziyareti sırasında geldi

Kaza, Sancaktepe ilçesi Anadolu Otoyolu Samandıra gişeleri bağlantısında meydana geldi. Yol kenarında ki yeşil alanların sulanması için açılan fıskiyelerin ıslattığı yolda motosikletinin kaydığı düşünülen polis memuru Ali Ulaş, bariyere çarparak yolda sürüklendi. Ağır yaralı olarak hastaneye götürülen polis memuru Ulaş, doktorların tüm çabasına rağmen kurtarılamayarak saat 01.30 sıralarında şehir oldu. İstanbul İl Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan'ın ziyareti sırasında şehit olan polis memuru Ulaş'ın ailesi sinir krizi geçirirken İstanbul Emniyet Müdürü Çalışkan'ın hastane çıkışında gözlerinin dolduğu görüldü. Şehit trafik polisi Ulaş için düzenlenecek olan törenin tarihi ve saati ilerleyen saatlerde netleşecek.

Güncelleme Tarihi: 15 Ağustos 2019, 06:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
Urfalı zaza
Urfalı zaza - 4 ay Önce

Bizim refuj ve parklardan her zaman su taşıyor. Antep girişindeki bulvarda görevli elle sulama yapar, bizimkiler güzel şehir gibi bir yerde hortumu orta refuje atıp ağaç gölgesinde dinleniyor. Su sel olup akıyor.

Urfalı
Urfalı - 4 ay Önce

Allah rızası için sn karaköprü bldy bşk,nı kültür parkı k.kpr sosyal hız.yanında parkın fıskiyeleri açılır ancak Allah kapata çünkü su nar heykeli veya sulama kanalını bulur ancak görevli uğramaz olur vicdanımız el vermiyor defalarca beyaz masa cevap vermez aradığımı belirtebilirim fotoğlamışım şahitli şuskide cevap vermez ev parkın karşısında komşular hepsi şahit vicdanlı insan duramaz söyler.

SIRADAKİ HABER