5 Yaşındaki Öz Kızına Kâbusu Yaşattı

Antalya Manavgat'ta yaşanan cinsel istismar olayı kan dondurdu. İddiaya göre; Baba kanser hastası eşinin tedavi gördüğü sırada 4,5 yaşındaki öz kızına 1,5 yıl boyunca istismarda bulundu. Olayı köşesinde taşıyan Ayşe Arman, “Aşağılık mahluk, eşine yıllarca zaten eziyet ediyor. Sapık cinsel isteklerini kabul etmezse, zorla yapıyor. O kadar ki kadın sonunda hastalanıyor." ifadeleriyle dehşetin boyutunu gözler önüne serdi

5 Yaşındaki Öz Kızına Kâbusu Yaşattı

Antalya Manavgat'ta yaşanan cinsel istismar olayı kan dondurdu. İddiaya göre; Baba kanser hastası eşinin tedavi gördüğü sırada 4,5 yaşındaki öz kızına 1,5 yıl boyunca istismarda bulundu.

Manavgat'taki iğrenç olay yıllar sonra ortaya çıktı. Hürriyet Gazetesi'nden Ayşe Arman Avukat Umut Çiftçi ile yaptığı röportajda

tüyler ürperten detayları köşe yazısına taşıdı. Arman'a konuşan nÇiftçi, Anne, 4. evre kolon kanseri. O, kemoterapideyken ya da kemoterapinin etkisiyle evde baygın yatarken, baba, öz kızına cinsel istismarda bulunuyor.

1.5 yıl boyunca devam ediyor. Çocuğun, arka kuyruk sokumunda basit tıbbi müdahaleyle giderilmeyecek derecede bir ekimoz olduğu tespit edilmiş durumda.

Anne, adliyede bize ulaştı. Biz de gönüllü kadın avukatlar olarak ona her şekilde yardım edeceğimizi söyledik. Perişan hâldelerdi anne-kız. Ev tutuldu, baştan aşağı döşedik. Çocuğu rehabilite etmek için psikologlarla görüştük.

Ama ne yapsak yaşadıkları travmayı aşmaları zor. Sürekli koruma kararları alıyoruz adam yaklaşamasın diye... dedi.

MYNET

Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2018, 09:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER