18 yıllık evli kadın altın ve çocuklarıyla kaçtı

Şanlıurfa’da 18 yıllık evli Fahriye Oral, iddiaya göre 15 bin liralık altın ve 8 ve 10 yaşındaki 2 oğluyla birlikte ortadan kayboldu.

18 yıllık evli kadın altın ve çocuklarıyla kaçtı
Resmi bir kurumda memur olarak çalışan Fehmi Oral, 18 yıllık eşi Fahriye ile oğulları 10 yaşındaki Deniz ve 8 yaşındaki Umut'un 17 Aralık'ta ortadan kaybolduğunu söyledi. Kendi yaptığı araştırmada sonuç alamayan ve polise kayıp başvurusunda bulunan Fehmi Oral, şimdi elinde fotoğrafını göstererek sokak sokak eşi ve çocuklarına ulaşmak için çabalıyor.

Eşiyle herhangi bir sorunlarının olmadığını öne süren Fehmi Oral, eşi ve çocuklarının hayatlarından endişe duyduğunu belirterek şöyle dedi:

"18 yıldır evliyiz. Eşim ve çocuklarımla herhangi bir problemim, sorunum yoktu. 17 Aralık'ta eve geldiğimde eşim Fahriye, çocuklarım ve zor günler için biriktirdiğimiz 15 bin lira değerinde altınlarımızın yerinde olmadığını fark edince polise başvurdum. Bir haftadır aramadık, sormadık yer bırakmadım. Eşimi birisi mi kandırdı, yoksa kaçırdılar mı bilmiyorum. Biran önce kaybolan eşim ve çocuklarımın bulunmasını istiyorum."

Güncelleme Tarihi: 25 Aralık 2015, 16:45
YORUM EKLE
YORUMLAR
funda kaplan
funda kaplan - 4 yıl Önce

rabbim sabır versin,rabbim kimseye yaşatmasın,

özkan
özkan - 4 yıl Önce

Allah yar yardımcın olsun kardeşim.Emniyet birimler hemen harekete geçip bu dertli babanın bir an önce ailesini bulması gerekli.şanlıurfa kaldıramaz bu yükü.emniyet hemen mobese kameralarından yerleri tespit etmeli.

CAN
CAN - 4 yıl Önce

ALLAH YARDIMCIN OLSUN AĞE ALLAH SİZİ BİR AN ÖNCE ÇOCUKLARINA KAVUŞTURSUN

ĞELE
ĞELE - 4 yıl Önce

emniyet birimleri bir an önce bulsun bu çocukları.nerde bu hükümet nerde bu devlet nerde urfanın emniyet müdürü.bu kardeşimize bir an önce sahip çıkalım

SIRADAKİ HABER