Milli Servet Heba Oluyor

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü Trafik denetleme şubesi tarafından ele geçirilen "trafikten men" (hurda) motosiklet ve araçlar milli Servet değerinde.

Milli Servet Heba Oluyor

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü Trafik denetleme şubesi tarafından hergün yapılan denetimlerde yüzlerce araç ve motosiklet gerekli resmi evrakların bulunmaması ve men olması nedeniyle Yediemine çekiliyor. 

Bazı vatandaşların umursamaz ve ihmalkar haraketlerinden dolayı evrak eksikliği giderilmemesi sonucu ortaya çıkan tabloda Şanlıurfa'da milyonlarca liralık araçların Yediemine çekildiği görüldü.

Genellikle fiyatları yüksek olan Çin malı motosikletlerlere yapılan uygulamalarda sık sık evraklarının eksik olması nedeniyle, trafik ekiplerince otoparka çekiliyor. 

Motosiklet ve araç sahiplerinin geneli otoparka çekilen araçlarının eksik evraklarıyla uğraşmak yerine otoparkta kalmasını tercih ediyor. Yediemin Otoparkında çoğunluğu motosikletten oluşan otomobil, minibüs ve kamyonlar, yağmur ve güneşin altında sahiplerini çürüyor.

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 06 Ekim 2019, 15:20
YORUM EKLE
YORUMLAR
Talha
Talha - 2 hafta Önce

GÜZEL SEHIRDIR SANLIURFA İ AMA YEŞİLLİK ALAN YOK ORMAN YOK URFAYAYAKISAK ORMANLIK ALANLAR OLMALI AĞAÇLANDIRMA YAPILMALI. YEŞİL GÖRMEK ISTIYORUZ

SIRADAKİ HABER