Ziraat Odası Başkanlığı İçin Mehmet Ayhan Aday

Şanlıurfa Akçakale Ziraat Odası Başkanlığı seçimleri için Şubat ayında gerçekleştirilecek olan seçimler için yarışacak. Şimdiden seçmeni kazanmak için çalışmalara başladı.

Ziraat Odası Başkanlığı İçin Mehmet Ayhan Aday

Akçakale zirrat Odası’nın Olağan Genel Kurulu, 23 Şubat 2019 Pazar günü gerçekleştirilecek. Kongrede 100 üstün de  delege oy kullanacakAkçakale  Ziraat Odası yönetimini oluşturmak amacıyla Gectiğiniz Gunlerde Delege Seçimi yapıldı. Ziraat Odası’na kayıtlı  çiftçi, her mahalleyi temsilen bir delege seçti. Akçakalede  Yaklaşık yüzü aşkın  Delege Yeni başkanı seçmek için Pazar günü sandıklarda seçime girecek. 

Geçen 4 yıllık sürenin ardından 1 Şubat’ta yapılacak olan Akçakale  Ziraat Odası Başkanlık seçimlerinde Mehmet Ayhan diger  adaylarla yarışacak.

Mehmet Ayhan Yaptığı Yazılı Basın Açıklamasında Şunları Kaydetti "'Özellikle çiftçilerimizin en büyük sorunları Dedaş olayıdır. Dedaş dışında Genç Çıfçilere ilgili projelere  girişimlerde bulunacağız. Çiftçilikle iştigal eden diğer kurumlarıda yanımıza alarak,  sorunu asgariye indireceğiz. Bu sorun çözüm noktasında tıkandığı süreçte, ben oda başkanlığına seçildiği anda, ekibimizle yönetimimle çiftçinin yanında yer alacağız. Çiftçinin her hareketinde Başkan ve yönetimimizle beraber çiftçinin önünde rehber olacağız. ifadelerini kullandı
Haber Akçakale Temsilcisi Mehmet AYHAN

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2019, 20:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER