Yüzlerce Araçla Erdoğan'ı Karşılamaya Gittiler

11 Nisan Şanlıurfa’nın Kurtuluşu programına katılmak üzere Şanlıurfa’ya gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’ı karşılamak üzere  Akçakale’den yüzlerce Araç konvoyu yola çıktı.

Yüzlerce Araçla Erdoğan'ı Karşılamaya Gittiler

Akçakale belediye başkanlığınının organize ettiği Karşılama programına, Akçakale belediye başkanı Abdulhakim Ayhan, muhtarlar, belediye encümenleri, sivil toplum örgütü başkan ve üyeleri, Milliyetçi hareket partsi, ülkücü gençler, ve yüzlerce Akçakaleli vatandaş katılım gösterdi.
 
 
 Akçakale çıkışında toplanan yüzlerce Akçakaleli vatandaş ve yüzlerce araç konvoyu Cumhurbaşkanı Erdoğan’nın Miting alanına gitmek üzere ilçe’den Hareket etti. Ellerinde Türk bayraklarıyla büyük kalabalık oluşturan grup daha sonra “Başkan Erdoğan” diye slogan atarak, miting alanına doğru yola çıktı.
 
Programı organize eden Akçakale Belediye başkanı Abdulhakim Ayhan “ Halkımızın Sayın Cumhurbaşkanına olan sevgisi bizlere daha çok çalışma azmi veriyor. 11 Nisan Şanlıurfa’mızın Düşman işgalinden kurtuluşunun 97. Yıldönümünde sayın Cumhurbaşkanımızın Urfa’da olması bizleri ayrıca mutlu etmiştir. Aynı zamanda önümüzdeki hafta sonu yapılacak olan Referandum seçimi içinde Evet mesajıdır. Katılım gösteren tüm ilçe halkımıza teşekkür ederiz”dediler..

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER