Urfa'da dünya gümrük günü kutlandı

Akçakale İlçesinde Dünya Gümrük Günü kutlandı. 26 Ocak Dünya Gümrük Günü Kutlama Etkinlikleri Çerçevesinde 26.01.2016 Günü 10.00 Da Hükumet Konağı Önünde Atatürk Büstüne Çelenk Sunumu Yapıldı.

Urfa'da dünya gümrük günü kutlandı
Gümrük Müdürü Fatih Şentürk ve gümrük personelleri Akçakale Kaymakamı Eyüp Fırat’ ı makamında ziyaret ederek, gümrükteki çalışmalarda kendilerine destek verdiği için teşekkür ettiler.

Akçakale Kaymakamı Sayın Eyüp Fırat, 26 Ocak Dünya Gümrük Günü dolayısı ile gümrük kapısında çalışan personelin gümrük gününü kutladı. 
   
Gümrük idarelerin ülke ekonomisinde önemli bir yere sahip olduğunu vurgulayan ilçe Kaymakamı Eyüp Fırat; ''Ülkeler ithalat, ihracat dış ticaret faaliyetlerini yürütürken almış olduğu kararların en önemli uygulanacağı yerler gümrük idareleridir. Bugün onlarca birimin aldığı kararlar gümrük idareleri tarafından uygulanır. Gümrük idareleri personeli, gece, gündüz, bayram ve tatil demeden özveriyle çalışmaktadırlar. O nedenle gümrük idarelerinin ülke ekonomisindeki yeri çok önemlidir.26 Ocak Dünya gümrük günü’nüzü kutlar başarılı çalışmalar diliyorum.'' Dedi.

Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2016, 23:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER