Mehmet Ayhan'dan Teşekkür Plaketi

Şanlıurfa Akçakale Devlet Hastanesinin Başhekimi Şeyhmus Göz Akçakale’ye atandığı günden itibaren birçok eksikliği kısa zamanda giderdi.

Mehmet Ayhan'dan Teşekkür Plaketi

Akçakale Devlet Hastanesinde Diyaliz Bölümü, Yangın Ünitesi, Yeni Doğan Çocuk Yoğun Bakım ve daha birçok ünitenin açılmasını sağlayan başarılı başhekim Şeyhmus Göz ödül aldı.

Milliyetçi Hareket Partisi 25.Dönem Şanlıurfa Milletvekili Adayı Mehmet AYHAN yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek Şeyhmus Göz ve ekibine teşekkür plaketi takdim etti.

Mehmet AYHAN: “ Aslında Akçakale Devlet Hastanesi’nde birçok eksiklik var, doktor, hemşire ve birkaç bölümün eksikliği görülebiliyor. Başhekimimiz sayesinde birçok eksiklik giderildi bu değişiklikleri yakından takip ediyorum. Ziyaretlerimizi eksiltmeyerek sürekli yapılan değişiklikleri izliyoruz. Başhekimimiz elinden geleni yapıyor ve yapmaya da devam ediyor. Akçakale halkı olarak yapılan değişikliklerin farkındayız. Bugün şahsım ve ilçemiz adına teşekkür etmek adına ziyarete geldik. Bir kez daha sizin aracılığınızla başta Şeyhmus hocama ve bütün personel arkadaşlara yapmış oldukları çalışmalardan dolayı teşekkür ederim. Diğer kalan eksikliklerimizin tamamlanması için şahsım olarak bire bir not ederek kendi çapımda bir şeyler yapmaya gayret edeceğim “ dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER