Ayşenur Ayhan Halkla İç İçe

Ayşenur Ayhan halkla iç içe 60 gündür durdurak bilmeden referanduma saatler kala çalışmalarına Nimet mahallesinde devam ediyor.

Ayşenur Ayhan Halkla İç İçe

Akçakale İlçe Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan'ın eşi Ayşenur Ayhan, evet turunu sürdürüyor. Nimet Mahallesinde kadınların evet pankartlarıyla karşılanan Ayhan, tüm mahalle halkından evet sözü aldı. Akçakale Belediyesi Çok Amaçlı Taziye Evinde gerçekleştirilen programa da katlan Ayşenur Ayhan, "Nimet halkının kararı net, oyları evet. Cumhurbaşkanımız için, geleceğimiz için, çocuklarımız ve mutlu bir Türkiye için kararımız evet" şeklinde konuştu.

Ayşenur Ayhan, Nimet Mahallesini karış karış gezerken, halkın beklentilerini ve sorunlarını da dinleyerek, çözümü konusunda ilgili birimlere bilgi de verdi. Mahallenin kilit taşı döşeme çalışmalarının yapıldığını anımsatan Ayşenur Ayhan, bir başkan eşinden ziyade, belediye elemanı gibi çalışarak, sorunların çözümü için çaba harcamasıyla, halkın gönlünde bir kez daha yer edindi.

Ayşenur Ayhan, evet için karış karış gezdiği mahalleleri, seçimden sonra teşekkür ziyaretleri için gezeceğini sözlerine ekledi.

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2017, 00:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER