Ayhan’dan gazetecilere cevap…

Akçakale Belediye Başkanı Aldulhakim Ayhan, düzenlediği basın toplantısında bazı Milletvekillerinin çalışmalara karşı durduğunu belirtmişti.

Ayhan’dan gazetecilere cevap…

Yapılan açıklamanın ardından basında yer alan bazı haberlerin yanlış aktarıldığını sosyal medya hesabı twitter’dan duyuran Ayhan, bazı milletvekillerinin hedef gösterildiğini kendilerinin milletvekilleriyle çok güzel projelere imza attığını belirtti.
Ayhan’ın takipçileriyle paylaştığı Twit şöyle;
“Şahsımla ilgili bu gün çıkan bazı haberlerde birçok milletvekili hedef gösterilmiş. Uyum içinde çok güzel çalışmalara ve projelere imza atığımız değerli milletvekillerimizin olduğunun bilinmesini isterim. Bir şahsın yaptığını diğer milletvekillerimize mal etmek doğru değil Üyesi olduğum AK Parti gibi dik duruşu olan bir partinin bir neferi olarak şahsi engellemelere rağmen çalışmalarımıza bıkmadan, yılmadan devam edeceğimizin bilinmesini ister. Tüm Akçakale halkına saygı ve sevgilerimi sunarım.”
 
 
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ferhat
Ferhat - 3 yıl Önce

İkisi de Ak Partili ve aynı ailenin iki ferdi. Başkan çıkıp aile sırrını anlatıyor. Bütün vekilleri zan altında bırakıyor. Sonra gazeteciler yanlış yazmış diyor.Sıkıntı varsa partiye söylenir. Vekil ve başkan yanyana getirilip sorunlar aşılır. O milletvekili de çıkıp Ayhan ile ilgili sırları anlatırsa nasıl olur o zaman? Kol kırılır yen içinde kalır.

SIRADAKİ HABER