Akçakale'de Engelliler ve Çocukların Yüzü Güldü

Şanlıurfa’nın Akçakale ilçesinde, Başkanı Abdülhakim Ayhan’ın eşi Ayşenur Ayhan, 4 engelliye tekerlekli sandalye hediye etti, çocukları ise oyuncularla sevindirdi.

Akçakale'de Engelliler ve Çocukların Yüzü Güldü

Akçakale Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan'ın ilçede asfalttan altyapıya, parklardan sosyal tesislere çalışmaları sürerken eşi Ayşenur Ayhan da Başkan Ayhan'ın hizmetlerine büyük destek veriyor. Ayşenur Ayhan, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Akçakale İlçe Müdürü Ahmet Ayhan ve AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Ağ ile birlikte, evlerinde ziyaret ettiği 4 engelliye tekerlekli sandalyeye hediye etti.

Ayhan, sohbet ederek hatırlarını sorduğu engelli vatandaşları mutlu etmek istediklerini belirterek, "Engelli kardeşlerimizi umarım bir nebze de olsa mutlu etmişizdir. Akçakale Belediyesi her zaman halkımızın yanında, onların sorunlarını çözmenin gayreti içinde olmuştur. Bundan sonra da ulaşabildiğimiz ölçüde, elimizden gelen her türlü desteği vermeye hazırız" dedi. Ayşenur Ayhan, ziyaret ettiği yerlerde çocukları da unutmadı, her çocukla ayrı ayrı ilgilenen Ayhan, onlara çeşitli oyuncuklar hediye etti. Ayhan, Hilful Fudul Derneği yetkililerine de bu yardımlardaki katkılarından dolayı teşekkür etti.

Bu arada, yağmurdan dolayı çatısı akan bir vatandaşın evi de Akçakale Belediyesi ekiplerince onarıldı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
UrFali
UrFali - 2 yıl Önce

bir elin verdigini Oteki gormemeli... varin siz dusunun.

SIRADAKİ HABER