Akçakale'de Beton Bariyerler Kalkıyor!

Suriye sınırındaki Akçakale ilçesinde, güvenlik önlemleri kapsamında kamu kurumlarına çıkan yollar beton bariyerlerle kapatılmıştı.

Akçakale'de Beton Bariyerler Kalkıyor!

Şanlıurfa'nın Akçakale ilçesinde güvenlik kapsamında kamu kurumlarına çıkan bazı yollar beton bariyerlerle kapatılmıştı. Bu konu hakkında esnafın yüzünü tekrar güldürecek bir açıklama yapıldı.
Açıklama;
Akçakale ilçemizde güvenlik önlemleri doğrultusunda istasyon caddesi üzerinde bulunan bariyerler ile ilgili olarak ilçemiz kaymakamı Sayın Selçuk Yosunkaya, Belediye başkanımız Sayın Ecz.Abdülhakim Ayhan ve ilçe Emniyet Müdürümüz Sayın Şahaser Alaca ile yapılan görüşmeler neticesinde istasyon caddesi bu gece Belediye ekipleri tarafindan gidiş geliş olmak üzere trafiğe açılacaktır. Tüm Akçakale esnaf ve sanatkarlarımıza  ilçemiz halkına gösterdikleri sabırdan dolayı teşekkür ederim.

Yapılan bu açıklama ardından hafta içinde bariyerlerin kalkacağı bekleniyor. Öte yandan bariyerlerin kendilerine problem yarattığını belirten esnaflar, bariyerlerin kalkmasıyla rahat yüzü görecek.

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2017, 22:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER