ADIM ADIM...

Urfa olarak o kadar yoğun bir siyasetten sonra futbol konuşmak bize keyif vermeye başladı. TAKIMIMIZ adım adım ilerleyerek aldığı puanlarla play offa doğru yürütmektedir. İki haftadır alınan birer puan yeterli olmasalar da yenemiyorsan yenilmeyeceksin kuralı her daim geçerlidir. Rakiplerimizle aradaki puan farkını koruyarak yolumuza ilerliyoruz. ..Peki Bundan sonra ne olacak hesapları yapmak zorundayız. Alacakları olan futbolcular onur mücadelesi vererek adapte bize biz bu yolun sonu playoffa kalmaktır dedirtiyor. SAYIN VALİMİZ de olmazsa işimiz perişan. Artık kendimize gelmeliyiz Bu takıma sahip çıkmalıyız. Verilen vaatler yapılacak yardımlar biran önce yapılmalıdır. Yoksa play offa kalmışsın ne yazar.

Sıkıntılar olmazsa belki de birinci lige çıkma şansımızda olur.

Yeni seçilen Belediye başkanları bir araya gelerek bu takıma ne yapılabilir bilir bir karar almak zorundadır. EKONOMİK olarak sıkıntılar had safhadadır

Başkan ve yönetim her ne kadar işin içinden çıkmaya çalışmaya çalışsa da yeterli değildir. SÖZÜN KISASI hep söylüyorum yine söyleyeceğim KALICI GELİR YARATMAK bütün belediyelerin ilk görevi olmalıdır. TAŞIMA SUYU İLE DEĞİRMEN DÖNMEZ.

YORUM EKLE