4 MAÇI AL, ŞAMPİYON OL!

     Haydi Şanlıurfa’m şampiyonluk yolunda dönüşü olmayan bir yola girildi. Bu yolun sonu inşallah şampiyonluk olur. 49 yıl sonra çıktığımız TFF 1. Liginde 5 sezon oynadıktan sonra Şanlıurfaspor’un üzerinde oynanan bazı masa başı oyunlarla tekrar 2. Lige düşmenin üzüntüsünü yaşadık.

    Ama biz Urfalılar olarak yılmadık, yıkılmadık, oynanan masa başı oyunlar karşısında adeta kenetlendik ve yolumuza devam ettik. Biz hep sabrettik oynanan oyunlar karşında TFF’ye gereken şikâyeti yapmamıza rağmen sonuç çıkmadı.

     Yine de bu yoldan geri dönmedik. Gittiğimiz her deplasmanda Urfalıları olmadık tezahüratlarla hakketmediğimiz halde yapılan bu asılsız tezahüratlarla yine yıkılmadık, Urfalılar Vatanına, Devletine, Bayrağına ve Namusuna hasıl sahip çıktığını 11 Nisan Kurtuluş Savaşında bütün dünyaya gösterdi.

     Yine de sporu barış ve kardeşlik olduğunu biz Şanlıurfasporlu taraftarlar olarak hem TFF’ye hem de oynadığımız her maçta göstererek Vatanına nasıl bağlı olduğunu bir kez daha gösterdik.

    Bekleyin Biziz TFF 1. Ligi az kaldı, sadece 360 dakika kaldı. 360 dakika sonra Şanlıurfaspor TFF’ye adını altın harflerle yazdıracak.

    Şampiyonluk yolunda oynayacağımız son 4 maçta Şanlıurfaspor’umuza canı gönülden başarılar dilerim. Tek hedef şampiyonluktur. Haydi Şanlıurfalılar bugün kenetlenme günüdür, gelin Urfalılar ne kadar vatanına sahip çıktığını bir kez daha gösterelim herkese… Bize şampiyonluk yakışır…

YORUM EKLE