15 TEMMUZ ŞAMPİYONU EYYÜBİYE BELEDİYE SPOR OLDU

Şeyhanlılar Federasyon Tarafından Düzenlenen 15 Temmuz Anısına Geleneksel Halı Saha Futbol Turnuvasının Final karşılaşmasında penaltılar Sonucu Gapmar Sporu Mağlup Eden Eyyübiye Belediyesi Şampiyon oldu.

Şampiyonluk Kupasını Şanlıurfa Gençlik Spor İl Müdürü Hakan Keşküş Ve Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci Tarafından Takdim edildi.

Bağmancı Halı Sahada Düzenlenen Bu Anlamlı ve Güzel Turnuvada Başta Değerli Dostum Murat Basyan Olmak Üzere Katlım gösteren Bütün Sporcu Kardeşlerime Emeği Geçen Herkese Teşekkür Ediyorum.

BU TÜR TURNUVALAR DEVAM EDİLMELİDİR…

Şanlıurfa denince akla spor gelir. Türkiye’nın en geç nesillerine sahip olan Şanlıurfamız  spor alanlarında çağ atlamaya devam edemiyor. Okulların tatil olması ve liglerin sona ermesinden sonra Şanlıurfa’da gerek halı sahalarda olsun gerek mahalleler arasında olsun spor turnuvaları başladı.

Şeyhanlılar derneğinin her yıl düzenlemiş olduğu “15 Temmuz Anısına” düzenlenen halı saha futbol turnuvası renkli görüntülerle sona erdi. Emeği geçenlere spor adına teşekkür ederim. Spor faaliyetlerinin devam etmesi gençlerin yüzünü güldürmektedir.

YORUM EKLE